Ogłoszenie:

DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA.

dodano: 2018.03.12 ważne do: 2018.05.11 wyświetleń: 13
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA.
WYBIERZ NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY!

 
DO SKORZYSTANIA Z USŁUGI ZAPRASZA DORADCA FINANSOWY JACEK KUR
 
Centrum Kredytów Hipotecznych prowadzone przez doradcę finansowego Jacka Kura w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc w doborze najlepszych kredytów hipotecznych. Jeśli nie wiesz, jaką ofertę wybrać, umów się już teraz na spotkanie!
 
Jacek Kur jako doświadczony doradca kredytowy gwarantuje swoim klientom profesjonalne usługi doradcze. Gdy chcesz wziąć kredyt na mieszkanie, dom czy na remont lub modernizację, skorzystaj z pomocy ekspertów – zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale również pieniądze i nerwy.
 
 
Jacek Kur – Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Kasprowicza 68 lokal 4
Metro Wawrzyszew (30 m)
Wyjście Wolumen – Lindego
 
Telefony:
22 299 34 40
600 010 220
http://jacekkur.pl/
 
Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota i niedziela: nieczynne
 
 
NA CZYM POLEGA DORADZTWO KREDYTOWE?
 
Usługa taka jak doradztwo kredytowe jest adresowana do osób, które chcą znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego. Aktualnie na polskim rynku działa kilkadziesiąt banków świadczących usługi kredytowe, dlatego osoba bez odpowiedniej wiedzy oraz rozeznania w branży może mieć trudności w znalezieniu dla siebie najlepszej formy finansowania.
 
Doradztwo kredytowe polega nie tylko na wykonaniu analiz ofert bankowych – oprócz tego doradca finansowy również oblicza zdolność kredytową klienta, sprawdza bezpieczeństwo ofert, wskazuje, jakie dokumenty należy dostarczyć, składa wnioski w banku, a także asystuje przy podpisaniu umowy.
 
DORADZTWO KREDYTOWE TO NAJLEPSZY WYBÓR, GDY ZAMIERZASZ WZIĄĆ KREDYT I:
 
 • nabyć mieszkanie
 • kupić lub wybudować dom
 • zakupić działkę
 • wykonać generalny remont
 • przebudować nieruchomość
 
Dobry doradca kredytowy będzie w stanie asystować swojemu klientowi na każdym etapie związanym z pozyskaniem finansowania – wystarczy tylko umówić się na spotkanie z ekspertem, który będzie mógł zająć się wszystkim co związane z uzyskaniem korzystnego kredytu hipotecznego zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.
 
Dodatkowo, za usługi takie jak doradztwo finansowe nie trzeba ponosić żadnych opłat – doradca jest opłacany przez banki, które wybierane są przez klienta. Nie oznacza to jednak wcale, że oferowane przez niego kredyty mieszkaniowe i na inne cele są droższe niż w placówkach banków – dzięki temu, że doradcy mogą liczyć na lepsze warunki współpracy oraz posiadają umiejętności negocjacyjne, mogą zapewnić swoim klientom dostęp do najtańszych oferty na rynku!
 
 
JACEK KUR – DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA
 
Właściciel Centrum Kredytów Hipotecznych Jacek Kur to niezależny doradca finansowy – Warszawa to główny obszar jego działalności, ale kieruje on również swoje usługi do osób z innych miejscowości.
 
Jacek Kur od ponad 15 lat zajmuje się świadczeniem usług doradztwa kredytowego i w ciągu tego czasu pomógł już ponad 1000 osobom w znalezieniu najlepszego finansowania. Swoim klientom pomaga w analizie ofert w 25 polskich bankach, biorąc pod uwagę ich indywidualne oczekiwania oraz wymagania.
 
Jeśli chcesz mieć pewność, że uda ci się wziąć najlepszy kredyt hipoteczny, skontaktuj się z doradcą Jackiem Kurem, który zapewnia obsługę na wszystkich etapach związanych z pozyskaniem finansowania!
 
 
JACEK KUR – ZAKRES USŁUG DORADZTWA KREDYTOWEGO:
 
 • Dokonanie obliczeń zdolności kredytowej klienta na podstawie jego źródeł dochodu oraz ponoszonych kosztów. Doradca wskazuje również, jak zwiększyć zdolność kredytową, gdy klient chce uzyskać lepsze warunki i pożyczyć większą sumę.
 
 • Analiza aż 25 ofert banków na podstawie zdolności kredytowej klienta – dzięki informacji o kosztach, w tym wysokości comiesięcznych rat, a także warunkach klient może wybrać ofertę, która będzie satysfakcjonowała go najbardziej.
 
 • Doradztwo finansowe związane z odpowiedzią na wszystkie zapytania klientów dotyczące pozyskania pieniędzy, sygnowania umowy, ale także sprawdzenie dewelopera, stanu prawnego nieruchomości dla pełnego bezpieczeństwa.
 
 • Pomoc w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, aby złożyć wniosek kredytowy.
 
 • Złożenie w imieniu klienta wniosków do wybranych przez niego banków i bieżąca informacja o postępie ich rozpatrywania.
 
 • Negocjacja z bankiem czy deweloperem w imieniu klienta.
 
 • Współpraca z zaufanymi rzeczoznawcami i kancelariami notarialnymi dla kompleksowej obsługi w trakcie transakcji.
 
Dzięki tak szerokiej gamie usług doradca kredytowy Jacek Kur może pomóc każdemu klientowi w pozyskaniu najlepszej dla niego metody finansowania!
 
 
DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA. ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!
 
Jeśli również chcesz uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny, skontaktuj się już teraz z Centrum Kredytów Hipotecznych prowadzonym przez doradcę finansowego Jacka Kura. Dokładne informacje dotyczące oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć poniżej. Zapraszamy!
 
 
Jacek Kur – Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Kasprowicza 68 lokal 4
Metro Wawrzyszew (30 m)
Wyjście Wolumen – Lindego
 
Telefony:
22 299 34 40
600 010 220
http://jacekkur.pl/
 
Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 21:00
Sobota i niedziela: nieczynne
Kontakt
Jacek Kur
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama