Ogłoszenie:

Darmowe konto osobiste: konto 0zł, karta 0zł, przelew 0zł

dodano: 2017.06.30 ważne do: 2018.02.28 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Najlepsze konto bankowe za darmo: prowadzenie 0 zł, karta do konta 0 zł, przelewy internetowe 0 zł, wypłaty z bankomatów 0 zł.

Konta osobiste są jedną z najlepszych propozycji dla każdego, komu zależy na bezpieczeństwie, prostocie, funkcjonalności (płatności internetowe, płatności zbliżeniowe, Cash back) oraz atrakcyjnych warunkach. Można korzystać z nich na bardzo zróżnicowanych zasadach, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś pasującego do jego potrzeb. Aby założyć konto osobiste, nie trzeba przechodzić przez wielkie formalności. Często można zrobić to zdalnie, bez wychodzenia z domu – proces ten nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Promocyjne darmowe konta bankowe  sprawiły zatem, że dziś każdy przy minimalnym wysiłku może stać się posiadaczem nowoczesnego mobilnego konta bankowego z bezpłatną wypłatą z bankomatów krajowych i zagranicznych, bezpłatnymi przelewami internetowymi, kartą do konta za 0 zł. Wystarczy sprawdzić najnowszą listę ofert kont bankowych: http://www.get-money.pl/oferta/konta-bankowe/konta-osobiste-konto-internetowe .

 
Kontakt
GET-MONEY.PL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama