Ogłoszenie:

MORSO gilotyna elektrycznohydrauliczna do skosów Dan List

dodano: 2017.09.18 ważne do: 2018.05.12 wyświetleń: 5
35 043 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Morso gilotyna elektrycznohydrauliczna do skosów
W PEŁNI AUTOMATYCZNA ELEKTRYCZNOHYDRAULICZNA MASZYNA DO CIĘCIA SKOSÓW. Uruchomienie maszyny następuje poprzez przyciśnięcie dwóch przycisków, co sprawia, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne w obsłudze,ponieważ niemożliwe jest, aby w tym samym czasie uruchomić urządzenie i narazić dłonie na kontakt z elementem tnącym.Z MORSØ-EH możesz otrzymać czystą, gładką powierzchnię, uzyskaną poprzez automatyczne cięcie elementu w dwóch ruchach. Czas cięcia waha się od 1 sek. wzwyż, w zależności od wielkości ciętego elementu. Po zakończeniu cięcia,noże automatycznie wracają do pozycji wyjściowej.Pozycje początkowe
(ruch poziomy) można regulować do 60mm (max. szerokość ciętego elementu wynosi 100mm) i od 60mm MORSØ-EH będzie automatycznie i optymalnie ciosać listwę kawałek po kawałku. Korekty ustawienia poziomego dokonuje się za pomocą rączki z przodu.  Natomiast ruch pionowy noży jest także kontrolowany poprzez możliwość ustawienia trzech różnych wysokości. Poz. 1 dla małych detali, poz. 2 dla detali średniej wielkości i poz. 3 dla bardzo grubych.
MORSØ-EH jest dostępny zarówno z silnikami na prąd jednofazowy jak i na trójfazowy. MORSØ-EH TURBO: taka sama maszyna jak MORSØ-EH, ale cykl pracy jest ok. 50% szybszy.MORSØ-EHT dostępny jest jedynie w wersji na trzy fazy.
Modele Morsø-EH są idealne do pracy seryjnej.

Podana cena jest ceną NETTO ! 
Wideo
Kontakt
Dan List Polska
ul. Drahimska 33, 78-550 Czaplinek, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama