Ogłoszenie:

Komoda drewniana,kolekcja francuska,jesion bielony,niepowtarzalna

dodano: 2017.08.21 ważne do: 2017.10.20 wyświetleń: 13
1 129 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przedmiotem oferty jest komoda drewniana wykonana z drewna jesionowego bielonego, wykończonego trzykrotnie trzema warstwami lakieru twardego bezbarwnego, przygotowana na potrzeby francuskiej kolekcji. Komoda przedstawiona w ofercie jest autorskim projektem naszej firmy, wykonana ręcznie z naturalnego drewna najwyższej jakości, które zachowuje swój naturalny wygląd. Poprzez wykonanie ręczne oraz technikę tradycyjną uzyskujemy jedyny i niepowtarzalny- unikatowy charakter naszych produktów.
Wymiary komody:
Szafka: 76 x 40 x 23 cm
Szuflady: 19,4 x 35 cm
Rozstaw nóżek: 68,87 cm
Wysokość ogólna: 44,5 cm
Komoda stanowi piękny element wyposażenia wnętrz dla Klientów ceniących sobie tradycyjny wystrój, jakość wykonania oraz prostotę wzoru. Nowoczesne wykonanie połączone z rustykalnym stylem, tworzy niepowtarzalny efekt, który w swej prostocie sprawi, iż każde wnętrze uzyska unikatowy charakter. Idealnie nadaje się zarówno do mieszkań jak i salonów, biur, pomieszczeń hotelowych.
Jeśli szukają Państwo eleganckiej komody będącej niepowtarzalnym elementem wystroju, idealnie Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami, w których znajdą Państwo inne meble z tej samej serii, mogące pomóc w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.
 
Kontakt
VITIS
ul. Powstańców Śl., 77, 42-700 Lubliniec, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama