Ogłoszenie:

Sara, dzieciolubna sunia w typie LABRADORA szuka domu!

dodano: 2017.11.29 ważne do: 2018.01.28 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Sara, dzieciolubna sunia w typie LABRADORA szuka domu!

Nietuzinkowej urody Sara. W pełni oddana człowiekowi. Kocha pieszczoty, czesanie i spacery. Prawdziwy diament z jedną małą skazą. Nie przepada za psim towarzystwem, a koty jedne lubi innych nie. Idealna do domu z dziećmi, które bardzo lubi.
Bezpańska Sara jest po operacji onkologicznej szuka domu i człowieka. Niech znajdzie swoje szczęście na tyle życia ile jej zostało. Nikt nie wie ile. Może pół roku, może 3 lata, może 5. Minęło pół roku od operacji i Sara czuje się świetnie.

Sara jest prawie labradorem, ale tak ponad kolano. Z charakteru - cały labrador. Ma ok. 6-7 lat. Właściciel się jej zrzekł, kiedy okazało się, że ma rosnącego guza na listwie mlecznej. Staraniem osób prywatnych zostały przeprowadzone 2 operacje, diagnostyka i konsultacja onkologiczna. To co można jej dać, to kochanie i opiekę. Opieka nad nią nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami poza normalnymi kosztami jedzenia (trochę lepszego), zabezpieczenia przeciw kleszczom, itp. Co można było zrobić od strony medycznej, zostało zrobione. Sara tak bardzo potrzebuje swojego człowieka

Sara jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, w domu zachowuje czystość, nie niszczy.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Kutna. Kontakt tel. 732 561 904 lub 692 458 150
Kontakt
Kaja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama