Ogłoszenie:

Elektrownia wiatrowa,turbina na wiatr,daje 12V+regulator 80W,

dodano: 2017.02.04 ważne do: 2018.02.25 wyświetleń: 6
765 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Elektrownia wiatrowa,turbina na wiatr,daje 12V+regulator 80W
Mikro elektrownia wiatrowa M300-6 łopatek 12V

Elektrownie wiatrowe o mocach nie przekraczających 1000W można zaliczyć do mini a z punktu widzenia energetyki nawet mikro źródeł. Zwykle takie elektrownie są montowane w miejscach, gdzie pobór energii jest niewielki a koszt podłączenia instalacji i opomiarowania odbiorników stosunkowo wysoki. Mini elektrownie wiatrowe mogą służyć do zasilania odbiorników mobilnych np. urządzenia na jachcie, w przyczepie kempingowej lub odbiorników stacjonarnych takich jak nadajniki, odbiorniki sygnałów radiowych, kamery telewizji przemysłowej czy drobne punkty oświetleniowe. Mogą też zasilać różne czujniki, mierniki czy też po prostu służyć jako ładowarki dla innych drobnych urządzeń. Mini elektrownie wiatrowe mają niskie ceny a ich prosta konstrukcja najczęściej oznacza dużą niezawodność i długowieczność. Dzięki nim mamy gotowy przepis na tanią energię w miejscu gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej, a w
razie braku prądu z sieci energetycznej mini elektrownia wiatrowa może po prostu służyć jako podtrzymanie awaryjnego zasilania przy zaniku napięcia. Ponieważ zanik napięcia często zdarza się w okresie burzowym, a te z kolej są związane z silnymi wiatrami, to możemy mieć duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że w okresie burzy akumulatory będą pełne i gotowe do pracy w razie awarii sieci energetycznej.

Na montaż takich elektrowni wiatrowych nie wymagane są żadne pozwolenia. Powszechnie traktowane są po prostu jak inne urządzenia takie jak lampa zewnętrzna, agregat spalinowy, flaga itp, które z natury rzeczy nie wymagają żadnego pozwolenia dla ich zamontowania.

Elektrownia przystosowana do ładowania akumulatora 12V albo po zastosowaniu inwertera sieciowego do podłączenia do sieci domowej 230V. Prosta instalacja. Tylko 2 przewody plus i minus. Idealna do zastosowań mobilnych (jachty, przyczepy kempingowe, itp.). Nadaje się do zasilania niewielkich odbiorników/nadajników pracujących impulsowo lub do zasilania oświetlenia czy wspomagania zasilania w miejscach trudno dostępnych. Także jako wspomaganie oświetlenia ulicznego pracującego w systemie hybrydowym (wiatrowo solarnym). Może produkować prąd na własne potrzeby jako pierwszy testowy wiatrak oraz dla wszystkich pasjonatów zielonej energii,Zestaw jest wyposażony w regulator do ładowania akumulatorów.
Z akumulatora/ów można zamienić napięcie na 230V
za pomocą przetwornicy (np. samochodowej).

Elektrownia wiatrowa M300 Zestaw podstawowy z przeznaczeniem do ładowania akumulatorów 12V

Komplet do samodzielnego montażu z przeznaczeniem także do zastosowań mobilnych (jacht, kemping).

Służy głównie do zasilania oświetlenia. Może być wykorzystany do zasilania oświetlenia znaków drogowych lub zasilania małych przekaźników sygnałowych czy tez przewodow grzejnych.

Moc maksymalna 270W.

Dane techniczne :

· waga: 11,8 kg
· prędkość startowa: 1,5m/s
· napięcie znamionowe: 12V
· prąd znamionowy: 6,6A
· znamionowa prędkość wiatru: 12m/s
· dopuszczalna prędkość wiatru: 30m/s
· średnica wirnika: 0,82m
· ilość łopat: 6
· typ generatora: synchroniczny z magnesami trwałymi

· Głośność < 30dB
Przedmiotem oferty jest kompletna elektrownia M300 bez masztu. Maszt można wykonać samodzielnie (rura) lub zamówić .

Sześć łopatek pozwala na szybki start elektrowni i pracę nawet przy słabym wietrze. Przewody nie skręcają się dzięki obrotnicy z miedzianymi pierścieniami
Kontakt
doko
ul. Kwiatów polskich 34, 94-214 Łódż, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama